C321C224MAR5TA
KEMETKEMET
C321C224MAR5TA Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: C321C224MAR5TA
Producent / marka: KEMET
Opis produktu CAP CER RAD 220NF 250V X7R 20%
Arkusze danych: C321C224MAR5TA.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje C321C224MAR5TA
Part Number C321C224MAR5TA Producent KEMET
Opis CAP CER RAD 220NF 250V X7R 20% Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 312199 pcs Arkusz danych C321C224MAR5TA.pdf
Seria * Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 13 Weeks Numer części producenta C321C224MAR5TA
Rozszerzony opis Ceramic Capacitor Opis CAP CER RAD 220NF 250V X7R 20%