C320C161J3G5TA
KEMETKEMET
C320C161J3G5TA Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: C320C161J3G5TA
Producent / marka: KEMET
Opis produktu CAP CER 160PF 25V C0G RADIAL
Arkusze danych: C320C161J3G5TA.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje C320C161J3G5TA
Part Number C320C161J3G5TA Producent KEMET
Opis CAP CER 160PF 25V C0G RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 500222 pcs Arkusz danych C320C161J3G5TA.pdf
Napięcie znamionowe - AC - Napięcie - znamionowe 25V
Tolerancja 160pF Grubość (maks) C0G, NP0
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.100" (2.54mm) Rozmiar / Wymiar 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
Seria Goldmax, 300 Ripple Current - niska częstotliwość Bypass, Decoupling
oceny - Polaryzacja Radial
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 13 Weeks
Numer części producenta C320C161J3G5TA Lead Style -
Wysokość - Siedzą (Max) 0.290" (7.36mm) cechy Low ESL
Współczynnik awaryjności Straight Rozszerzony opis 160pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
ESR (Equivalent Series Resistance) ±5% Opis CAP CER 160PF 25V C0G RADIAL