C2225C112FZGACTU
KEMETKEMET
C2225C112FZGACTU Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: C2225C112FZGACTU
Producent / marka: KEMET
Opis produktu CAP CER 1100PF 2.5KV NP0 2225
Arkusze danych:
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje C2225C112FZGACTU
Part Number C2225C112FZGACTU Producent KEMET
Opis CAP CER 1100PF 2.5KV NP0 2225 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 24316 pcs Arkusz danych
Napięcie znamionowe - AC - Napięcie - znamionowe 2500V (2.5kV)
Tolerancja 1100pF Grubość (maks) C0G, NP0
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.221" L x 0.252" W (5.60mm x 6.40mm)
Seria C Stan RoHS Tape & Reel (TR)
Ripple Current - niska częstotliwość SMPS Filtering oceny -
Polaryzacja 2225 (5763 Metric) Inne nazwy C2225C112FZGAC
C2225C112FZGAC7800
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks
Numer części producenta C2225C112FZGACTU Lead Style 0.071" (1.80mm)
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy High Voltage
Współczynnik awaryjności - Rozszerzony opis 1100pF ±1% 2500V (2.5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 2225 (5763 Metric)
ESR (Equivalent Series Resistance) ±1% Opis CAP CER 1100PF 2.5KV NP0 2225