C2225C105M1RACTU
KEMETKEMET
C2225C105M1RACTU Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: C2225C105M1RACTU
Producent / marka: KEMET
Opis produktu CAP CER 1UF 100V X7R 2225
Arkusze danych: C2225C105M1RACTU.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje C2225C105M1RACTU
Part Number C2225C105M1RACTU Producent KEMET
Opis CAP CER 1UF 100V X7R 2225 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 84043 pcs Arkusz danych C2225C105M1RACTU.pdf
Napięcie znamionowe - AC - Napięcie - znamionowe 100V
Tolerancja 1µF Grubość (maks) X7R
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.221" L x 0.252" W (5.60mm x 6.40mm)
Seria C Stan RoHS Digi-Reel®
Ripple Current - niska częstotliwość General Purpose oceny -
Polaryzacja 2225 (5763 Metric) Inne nazwy 399-9446-6
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks
Numer części producenta C2225C105M1RACTU Lead Style 0.057" (1.45mm)
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
Współczynnik awaryjności - Rozszerzony opis 1µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R 2225 (5763 Metric)
ESR (Equivalent Series Resistance) ±20% Opis CAP CER 1UF 100V X7R 2225