C1206C681JCRACTU
KEMETKEMET
C1206C681JCRACTU Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: C1206C681JCRACTU
Producent / marka: KEMET
Opis produktu CAP CER 680PF 500V X7R 1206
Arkusze danych: C1206C681JCRACTU.pdf
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje C1206C681JCRACTU
Part Number C1206C681JCRACTU Producent KEMET
Opis CAP CER 680PF 500V X7R 1206 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 267152 pcs Arkusz danych C1206C681JCRACTU.pdf
Napięcie znamionowe - AC - Napięcie - znamionowe 500V
Tolerancja 680pF Grubość (maks) X7R
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Seria C Stan RoHS Tape & Reel (TR)
Ripple Current - niska częstotliwość SMPS Filtering oceny -
Polaryzacja 1206 (3216 Metric) Inne nazwy C1206C681JCRAC
C1206C681JCRAC7800
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks
Numer części producenta C1206C681JCRACTU Lead Style 0.069" (1.75mm)
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy High Voltage
Współczynnik awaryjności - Rozszerzony opis 680pF ±5% 500V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
ESR (Equivalent Series Resistance) ±5% Opis CAP CER 680PF 500V X7R 1206