C1206C565J8RACTU
KEMETKEMET
C1206C565J8RACTU Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: C1206C565J8RACTU
Producent / marka: KEMET
Opis produktu CAP CER 5.6UF 10V X7R 1206
Arkusze danych: C1206C565J8RACTU.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje C1206C565J8RACTU
Part Number C1206C565J8RACTU Producent KEMET
Opis CAP CER 5.6UF 10V X7R 1206 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 143255 pcs Arkusz danych C1206C565J8RACTU.pdf
Napięcie znamionowe - AC - Napięcie - znamionowe 10V
Tolerancja 5.6µF Grubość (maks) X7R
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Seria C Stan RoHS Tape & Reel (TR)
Ripple Current - niska częstotliwość General Purpose oceny -
Polaryzacja 1206 (3216 Metric) Inne nazwy C1206C565J8RAC
C1206C565J8RAC7800
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks
Numer części producenta C1206C565J8RACTU Lead Style 0.071" (1.80mm)
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
Współczynnik awaryjności - Rozszerzony opis 5.6µF ±5% 10V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
ESR (Equivalent Series Resistance) ±5% Opis CAP CER 5.6UF 10V X7R 1206