C1206C334Z3VACTU
KEMETKEMET
C1206C334Z3VACTU Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: C1206C334Z3VACTU
Producent / marka: KEMET
Opis produktu CAP CER 0.33UF 25V Y5V 1206
Arkusze danych: C1206C334Z3VACTU.pdf
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje C1206C334Z3VACTU
Part Number C1206C334Z3VACTU Producent KEMET
Opis CAP CER 0.33UF 25V Y5V 1206 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 746178 pcs Arkusz danych C1206C334Z3VACTU.pdf
Napięcie znamionowe - AC - Napięcie - znamionowe 25V
Tolerancja 0.33µF Grubość (maks) Y5V (F)
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Seria C Stan RoHS Tape & Reel (TR)
Ripple Current - niska częstotliwość General Purpose oceny -
Polaryzacja 1206 (3216 Metric) Inne nazwy C1206C334Z3VAC
C1206C334Z3VAC7800
temperatura robocza -30°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks
Numer części producenta C1206C334Z3VACTU Lead Style 0.035" (0.88mm)
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
Współczynnik awaryjności - Rozszerzony opis 0.33µF -20%, +80% 25V Ceramic Capacitor Y5V (F) 1206 (3216 Metric)
ESR (Equivalent Series Resistance) -20%, +80% Opis CAP CER 0.33UF 25V Y5V 1206