C1206C150G2GACTU
KEMETKEMET
C1206C150G2GACTU Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: C1206C150G2GACTU
Producent / marka: KEMET
Opis produktu CAP CER 15PF 200V NP0 1206
Arkusze danych: C1206C150G2GACTU.pdf
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje C1206C150G2GACTU
Part Number C1206C150G2GACTU Producent KEMET
Opis CAP CER 15PF 200V NP0 1206 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 241000 pcs Arkusz danych C1206C150G2GACTU.pdf
Napięcie znamionowe - AC - Napięcie - znamionowe 200V
Tolerancja 15pF Grubość (maks) C0G, NP0
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Seria C Stan RoHS Tape & Reel (TR)
Ripple Current - niska częstotliwość General Purpose oceny -
Polaryzacja 1206 (3216 Metric) Inne nazwy C1206C150G2GAC
C1206C150G2GAC7800
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks
Numer części producenta C1206C150G2GACTU Lead Style 0.035" (0.88mm)
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Low ESL
Współczynnik awaryjności - Rozszerzony opis 15pF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
ESR (Equivalent Series Resistance) ±2% Opis CAP CER 15PF 200V NP0 1206