C0805C301G3GACTU
KEMETKEMET
C0805C301G3GACTU Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: C0805C301G3GACTU
Producent / marka: KEMET
Opis produktu CAP CER 300PF 25V NP0 0805
Arkusze danych: C0805C301G3GACTU.pdf
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje C0805C301G3GACTU
Part Number C0805C301G3GACTU Producent KEMET
Opis CAP CER 300PF 25V NP0 0805 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 346514 pcs Arkusz danych C0805C301G3GACTU.pdf
Napięcie znamionowe - AC - Napięcie - znamionowe 25V
Tolerancja 300pF Grubość (maks) C0G, NP0
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Seria C Stan RoHS Tape & Reel (TR)
Ripple Current - niska częstotliwość General Purpose oceny -
Polaryzacja 0805 (2012 Metric) Inne nazwy C0805C301G3GAC
C0805C301G3GAC7800
C0805C301G3GAC7867
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks
Numer części producenta C0805C301G3GACTU Lead Style 0.035" (0.88mm)
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Low ESL
Współczynnik awaryjności - Rozszerzony opis 300pF ±2% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
ESR (Equivalent Series Resistance) ±2% Opis CAP CER 300PF 25V NP0 0805