C0805C185K9RACTU
KEMETKEMET
C0805C185K9RACTU Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: C0805C185K9RACTU
Producent / marka: KEMET
Opis produktu CAP CER 1.8UF 6.3V X7R 0805
Arkusze danych: C0805C185K9RACTU.pdf
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje C0805C185K9RACTU
Part Number C0805C185K9RACTU Producent KEMET
Opis CAP CER 1.8UF 6.3V X7R 0805 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 351272 pcs Arkusz danych C0805C185K9RACTU.pdf
Napięcie znamionowe - AC - Napięcie - znamionowe 6.3V
Tolerancja 1.8µF Grubość (maks) X7R
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Seria C Stan RoHS Tape & Reel (TR)
Ripple Current - niska częstotliwość General Purpose oceny -
Polaryzacja 0805 (2012 Metric) Inne nazwy 399-4935-2
C0805C185K9RAC
C0805C185K9RAC7800
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks
Numer części producenta C0805C185K9RACTU Lead Style 0.055" (1.40mm)
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Low ESL
Współczynnik awaryjności - Rozszerzony opis 1.8µF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
ESR (Equivalent Series Resistance) ±10% Opis CAP CER 1.8UF 6.3V X7R 0805