C0603C820J3GACTU
KEMETKEMET
C0603C820J3GACTU Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: C0603C820J3GACTU
Producent / marka: KEMET
Opis produktu CAP CER 82PF 25V NP0 0603
Arkusze danych: C0603C820J3GACTU.pdf
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje C0603C820J3GACTU
Part Number C0603C820J3GACTU Producent KEMET
Opis CAP CER 82PF 25V NP0 0603 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1593665 pcs Arkusz danych C0603C820J3GACTU.pdf
Napięcie znamionowe - AC - Napięcie - znamionowe 25V
Tolerancja 82pF Grubość (maks) C0G, NP0
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Seria C Stan RoHS Tape & Reel (TR)
Ripple Current - niska częstotliwość General Purpose oceny -
Polaryzacja 0603 (1608 Metric) Inne nazwy C0603C820J3GAC
C0603C820J3GAC7867
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks
Numer części producenta C0603C820J3GACTU Lead Style 0.034" (0.87mm)
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Low ESL
Współczynnik awaryjności - Rozszerzony opis 82pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
ESR (Equivalent Series Resistance) ±5% Opis CAP CER 82PF 25V NP0 0603