C0603C472K3RACTU
KEMETKEMET
C0603C472K3RACTU Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: C0603C472K3RACTU
Producent / marka: KEMET
Opis produktu CAP CER 4700PF 25V X7R 0603
Arkusze danych: C0603C472K3RACTU.pdf
4000 pcs
8000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje C0603C472K3RACTU
Part Number C0603C472K3RACTU Producent KEMET
Opis CAP CER 4700PF 25V X7R 0603 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5855049 pcs Arkusz danych C0603C472K3RACTU.pdf
Napięcie znamionowe - AC - Napięcie - znamionowe 25V
Tolerancja 4700pF Grubość (maks) X7R
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Seria C Stan RoHS Tape & Reel (TR)
Ripple Current - niska częstotliwość General Purpose oceny -
Polaryzacja 0603 (1608 Metric) Inne nazwy 399-7927-2
C0603C472K3RAC
C0603C472K3RAC7867
C0603C472K3RACTU-ND
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks
Numer części producenta C0603C472K3RACTU Lead Style 0.034" (0.87mm)
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
Współczynnik awaryjności - Rozszerzony opis 4700pF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
ESR (Equivalent Series Resistance) ±10% Opis CAP CER 4700PF 25V X7R 0603