C0603C271K1RALTU
KEMETKEMET
C0603C271K1RALTU Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: C0603C271K1RALTU
Producent / marka: KEMET
Opis produktu CAP CER 270PF 100V X7R 0603
Arkusze danych: C0603C271K1RALTU.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje C0603C271K1RALTU
Part Number C0603C271K1RALTU Producent KEMET
Opis CAP CER 270PF 100V X7R 0603 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 581723 pcs Arkusz danych C0603C271K1RALTU.pdf
Napięcie znamionowe - AC - Napięcie - znamionowe 100V
Tolerancja 270pF Grubość (maks) X7R
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Seria L Stan RoHS Tape & Reel (TR)
Ripple Current - niska częstotliwość General Purpose oceny -
Polaryzacja 0603 (1608 Metric) Inne nazwy C0603C271K1RAL
C0603C271K1RAL7867
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks
Numer części producenta C0603C271K1RALTU Lead Style 0.034" (0.87mm)
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
Współczynnik awaryjności - Rozszerzony opis 270pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
ESR (Equivalent Series Resistance) ±10% Opis CAP CER 270PF 100V X7R 0603