C0402C430D8GACTU
KEMETKEMET
C0402C430D8GACTU Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: C0402C430D8GACTU
Producent / marka: KEMET
Opis produktu CAP CER 43PF 10V NP0 0402
Arkusze danych: C0402C430D8GACTU.pdf
10000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje C0402C430D8GACTU
Part Number C0402C430D8GACTU Producent KEMET
Opis CAP CER 43PF 10V NP0 0402 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 180138 pcs Arkusz danych C0402C430D8GACTU.pdf
Napięcie znamionowe - AC - Napięcie - znamionowe 10V
Tolerancja 43pF Grubość (maks) C0G, NP0
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Seria C Stan RoHS Tape & Reel (TR)
Ripple Current - niska częstotliwość General Purpose oceny -
Polaryzacja 0402 (1005 Metric) Inne nazwy C0402C430D8GAC
C0402C430D8GAC7867
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks
Numer części producenta C0402C430D8GACTU Lead Style 0.022" (0.55mm)
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Low ESL
Współczynnik awaryjności - Rozszerzony opis 43pF ±0.5pF 10V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)
ESR (Equivalent Series Resistance) ±0.5pF Opis CAP CER 43PF 10V NP0 0402