C0402C102K4RACTU
KEMETKEMET
C0402C102K4RACTU Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: C0402C102K4RACTU
Producent / marka: KEMET
Opis produktu CAP CER 1000PF 16V X7R 0402
Arkusze danych: C0402C102K4RACTU.pdf
10000 pcs
20000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje C0402C102K4RACTU
Part Number C0402C102K4RACTU Producent KEMET
Opis CAP CER 1000PF 16V X7R 0402 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 14817551 pcs Arkusz danych C0402C102K4RACTU.pdf
Napięcie znamionowe - AC - Napięcie - znamionowe 16V
Tolerancja 1000pF Grubość (maks) X7R
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Seria C Stan RoHS Tape & Reel (TR)
Ripple Current - niska częstotliwość General Purpose oceny -
Polaryzacja 0402 (1005 Metric) Inne nazwy 399-7755-2
C0402C102K4RAC
C0402C102K4RAC7867
C0402C102K4RACTU-ND
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks
Numer części producenta C0402C102K4RACTU Lead Style 0.022" (0.55mm)
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
Współczynnik awaryjności - Rozszerzony opis 1000pF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric)
ESR (Equivalent Series Resistance) ±10% Opis CAP CER 1000PF 16V X7R 0402