V275LC20AP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V275LC20AP Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: V275LC20AP
Producent / marka: Hamlin / Littelfuse
Opis produktu VARISTOR 430V 4.5KA DISC 14MM
Arkusze danych: V275LC20AP.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje V275LC20AP
Part Number V275LC20AP Producent Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 430V 4.5KA DISC 14MM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 256703 pcs Arkusz danych V275LC20AP.pdf
Napięcie warystora (typ) 430V Napięcie warystora (min) 387V
Napięcie warystora (maks.) 473V Seria LC
Opakowania Bulk Package / Case Disc 14mm
Inne nazwy F5396
V275LC20AP-ND
temperatura robocza -55°C ~ 85°C (TA)
Liczba obwodów 1 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Maksymalna V DC 369V
Maksymalna V AC 275V Standardowy czas oczekiwania producenta 10 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Energia 75J
szczegółowy opis 430V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Prąd - przepięcia 4.5kA
Pojemność @ Częstotliwość 450pF @ 1MHz