0491.750MAT1
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0491.750MAT1 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 0491.750MAT1
Producent / marka: Hamlin / Littelfuse
Opis produktu FUSE BOARD MNT 750MA 125VAC/VDC
Arkusze danych: 1.0491.750MAT1.pdf2.0491.750MAT1.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje 0491.750MAT1
Part Number 0491.750MAT1 Producent Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE BOARD MNT 750MA 125VAC/VDC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3999 pcs Arkusz danych 1.0491.750MAT1.pdf2.0491.750MAT1.pdf
Napięcie znamionowe - DC 125V Napięcie znamionowe - AC 125V
Rozmiar / Wymiar 0.110" Dia x 0.280" L (2.80mm x 7.11mm) Seria PICO® II 491
Czas odpowiedzi Fast Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case Axial Inne nazwy F5535CT
temperatura robocza - Rodzaj mocowania Through Hole
Typ bezpiecznika Board Mount (Cartridge Style Excluded) Odporność na zimno DC 0.1745 Ohms
Aktualna ocena 750mA Kolor -
Zdolność @ Napięcie znamionowe 50A Zatwierdzenia CSA, UR