RN55C25R0BRE6
Vishay DaleVishay Dale
RN55C25R0BRE6 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RN55C25R0BRE6
Producent / marka: Dale / Vishay
Opis produktu RES 25 OHM 1/8W .1% AXIAL
Arkusze danych: RN55C25R0BRE6.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje RN55C25R0BRE6
Part Number RN55C25R0BRE6 Producent Vishay Dale
Opis RES 25 OHM 1/8W .1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 316233 pcs Arkusz danych RN55C25R0BRE6.pdf
Napięcie znamionowe - AC - Napięcie - Working 0.125W, 1/8W
Napięcie - Podział Axial Grubość (maks) ±50ppm/°C
Rozmiar / Wymiar 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm) Seria Military, MIL-R-10509/7, RN55
Stan RoHS Tape & Reel (TR) Polaryzacja Axial
Inne nazwy RN55C25R0BRE6-MIL temperatura robocza -65°C ~ 175°C
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 11 Weeks
Numer części producenta RN55C25R0BRE6 Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety FIFO 2
Rozszerzony opis 25 Ohm ±0.1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film ESR (Equivalent Series Resistance) ±0.1%
Opis RES 25 OHM 1/8W .1% AXIAL Okładziny, Typ obudowy Metal Film