M55342H09B402DRTP
Vishay DaleVishay Dale
M55342H09B402DRTP Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: M55342H09B402DRTP
Producent / marka: Dale / Vishay
Opis produktu RES SMD 402 OHM 1% 1W 2512
Arkusze danych: M55342H09B402DRTP.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje M55342H09B402DRTP
Part Number M55342H09B402DRTP Producent Vishay Dale
Opis RES SMD 402 OHM 1% 1W 2512 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 12661 pcs Arkusz danych M55342H09B402DRTP.pdf
Napięcie znamionowe - AC R (0.01%) Napięcie - Working 1W
Napięcie - Podział 2512 Grubość (maks) ±50ppm/°C
Rozmiar / Wymiar 0.259" L x 0.124" W (6.58mm x 3.15mm) Seria Military, MIL-PRF-55342, RM2512
Stan RoHS Tape & Reel (TR) Polaryzacja 2512 (6432 Metric)
Inne nazwy M55342H09B402DRTP-MIL temperatura robocza -55°C ~ 150°C
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 24 Weeks
Numer części producenta M55342H09B402DRTP Wysokość - Siedzą (Max) 0.033" (0.84mm)
cechy Military, Non-Inductive FIFO 2
Rozszerzony opis 402 Ohm ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Military, Non-Inductive Thin Film ESR (Equivalent Series Resistance) ±1%
Opis RES SMD 402 OHM 1% 1W 2512 Okładziny, Typ obudowy Thin Film