IMC1812ER1R2J
Vishay DaleVishay Dale
IMC1812ER1R2J Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: IMC1812ER1R2J
Producent / marka: Dale / Vishay
Opis produktu FIXED IND 1.2UH 430MA 550 MOHM
Arkusze danych: IMC1812ER1R2J.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje IMC1812ER1R2J
Part Number IMC1812ER1R2J Producent Vishay Dale
Opis FIXED IND 1.2UH 430MA 550 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 135202 pcs Arkusz danych IMC1812ER1R2J.pdf
Napięcie - Podział 1812 Stosowanie Unshielded
Rodzaj Wirewound Rozmiar / Wymiar 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Seria IMC-1812 Stan RoHS Tape & Reel (TR)
oceny - Polaryzacja 1812 (4532 Metric)
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Numer części producenta IMC1812ER1R2J Wysokość - Siedzą (Max) 0.134" (3.40mm)
typ sprzętu 1.2µH Częstotliwość - Test 80MHz
Częstotliwość - samorezonansowa 550 mOhm Max Rozszerzony opis 1.2µH Unshielded Wirewound Inductor 430mA 550 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
ESR (Equivalent Series Resistance) ±5% Średnica - ramię 50 @ 7.96MHz
Opis FIXED IND 1.2UH 430MA 550 MOHM Czas zwłoki 7.96MHz
DC Resistance (DCR) - Aktualna ocena 430mA