CRCW0805931RFKEB
Vishay DaleVishay Dale
CRCW0805931RFKEB Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CRCW0805931RFKEB
Producent / marka: Dale / Vishay
Opis produktu RES SMD 931 OHM 1% 1/8W 0805
Arkusze danych: CRCW0805931RFKEB.pdf
20000 pcs
30000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CRCW0805931RFKEB
Part Number CRCW0805931RFKEB Producent Vishay Dale
Opis RES SMD 931 OHM 1% 1/8W 0805 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 8809784 pcs Arkusz danych CRCW0805931RFKEB.pdf
Napięcie znamionowe - AC - Napięcie - Working 0.125W, 1/8W
Napięcie - Podział 0805 Grubość (maks) ±100ppm/°C
Rozmiar / Wymiar 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Seria CRCW
Stan RoHS Tape & Reel (TR) Polaryzacja 0805 (2012 Metric)
temperatura robocza -55°C ~ 155°C Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 47 Weeks Numer części producenta CRCW0805931RFKEB
Wysokość - Siedzą (Max) 0.020" (0.50mm) cechy Automotive AEC-Q200
FIFO 2 Rozszerzony opis 931 Ohm ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
ESR (Equivalent Series Resistance) ±1% Opis RES SMD 931 OHM 1% 1/8W 0805