CRCW040286R6FKED
Vishay DaleVishay Dale
CRCW040286R6FKED Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CRCW040286R6FKED
Producent / marka: Dale / Vishay
Opis produktu RES SMD 86.6 OHM 1% 1/16W 0402
Arkusze danych: CRCW040286R6FKED.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CRCW040286R6FKED
Part Number CRCW040286R6FKED Producent Vishay Dale
Opis RES SMD 86.6 OHM 1% 1/16W 0402 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 6764802 pcs Arkusz danych CRCW040286R6FKED.pdf
Napięcie znamionowe - AC - Napięcie - Working 0.063W, 1/16W
Napięcie - Podział 0402 Grubość (maks) ±100ppm/°C
Rozmiar / Wymiar 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Seria CRCW
Stan RoHS Digi-Reel® Polaryzacja 0402 (1005 Metric)
Inne nazwy 541-86.6LDKR temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Numer części producenta CRCW040286R6FKED
Wysokość - Siedzą (Max) 0.016" (0.40mm) cechy Automotive AEC-Q200
FIFO 2 Rozszerzony opis 86.6 Ohm ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
ESR (Equivalent Series Resistance) ±1% Opis RES SMD 86.6 OHM 1% 1/16W 0402