CRCW040247K0FKEE
Vishay DaleVishay Dale
CRCW040247K0FKEE Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CRCW040247K0FKEE
Producent / marka: Dale / Vishay
Opis produktu RES SMD 47K OHM 1% 1/16W 0402
Arkusze danych: CRCW040247K0FKEE.pdf
50000 pcs
65535 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CRCW040247K0FKEE
Part Number CRCW040247K0FKEE Producent Vishay Dale
Opis RES SMD 47K OHM 1% 1/16W 0402 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 10445469 pcs Arkusz danych CRCW040247K0FKEE.pdf
Napięcie znamionowe - AC - Napięcie - Working 0.063W, 1/16W
Napięcie - Podział 0402 Grubość (maks) ±100ppm/°C
Rozmiar / Wymiar 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Seria CRCW
Stan RoHS Tape & Reel (TR) Polaryzacja 0402 (1005 Metric)
temperatura robocza -55°C ~ 155°C Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Numer części producenta CRCW040247K0FKEE Wysokość - Siedzą (Max) 0.016" (0.40mm)
cechy Automotive AEC-Q200 FIFO 2
Rozszerzony opis 47k Ohm ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film ESR (Equivalent Series Resistance) ±1%
Opis RES SMD 47K OHM 1% 1/16W 0402 Okładziny, Typ obudowy Thick Film