EPC2012CENGR
EPCEPC
EPC2012CENGR Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: EPC2012CENGR
Producent / marka: EPC
Opis produktu TRANS GAN 200V 5A BUMPED DIE
Arkusze danych: EPC2012CENGR.pdf
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje EPC2012CENGR
Part Number EPC2012CENGR Producent EPC
Opis TRANS GAN 200V 5A BUMPED DIE Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 76300 pcs Arkusz danych EPC2012CENGR.pdf
Napięcie - Test 100pF @ 100V Napięcie - Podział Die Outline (4-Solder Bar)
VGS (th) (Max) @ Id 100 mOhm @ 3A, 5V Technologia GaNFET (Gallium Nitride)
Seria eGaN® Stan RoHS Tape & Reel (TR)
RDS (Max) @ ID, Vgs 5A (Ta) Polaryzacja Die
Inne nazwy 917-EPC2012CENGRTR temperatura robocza -40°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Numer części producenta EPC2012CENGR Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) @ Vds 1nC @ 5V
Opłata bramkowa (Qg) (maksymalna) @ Vgs 2.5V @ 1mA Cecha FET N-Channel
Rozszerzony opis N-Channel 200V 5A (Ta) Surface Mount Die Outline (4-Solder Bar) Spust do źródła napięcia (Vdss) -
Opis TRANS GAN 200V 5A BUMPED DIE Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C 200V