EPC2010CENGR
EPCEPC
EPC2010CENGR Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: EPC2010CENGR
Producent / marka: EPC
Opis produktu TRANS GAN 200V 22A BUMPED DIE
Arkusze danych: EPC2010CENGR.pdf
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje EPC2010CENGR
Part Number EPC2010CENGR Producent EPC
Opis TRANS GAN 200V 22A BUMPED DIE Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 15607 pcs Arkusz danych EPC2010CENGR.pdf
Napięcie - Test 380pF @ 100V Napięcie - Podział Die Outline (7-Solder Bar)
VGS (th) (Max) @ Id 25 mOhm @ 12A, 5V Technologia GaNFET (Gallium Nitride)
Seria eGaN® Stan RoHS Tape & Reel (TR)
RDS (Max) @ ID, Vgs 22A (Ta) Polaryzacja Die
Inne nazwy 917-EPC2010CENGRTR temperatura robocza -40°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Numer części producenta EPC2010CENGR Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) @ Vds 3.7nC @ 5V
Opłata bramkowa (Qg) (maksymalna) @ Vgs 2.5V @ 3mA Cecha FET N-Channel
Rozszerzony opis N-Channel 200V 22A (Ta) Surface Mount Die Outline (7-Solder Bar) Spust do źródła napięcia (Vdss) -
Opis TRANS GAN 200V 22A BUMPED DIE Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C 200V