SMAZ27-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMAZ27-13-F Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SMAZ27-13-F
Producent / marka: Diodes Incorporated
Opis produktu DIODE ZENER 27V 1W SMA
Arkusze danych: SMAZ27-13-F.pdf
5000 pcs
10000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SMAZ27-13-F
Part Number SMAZ27-13-F Producent Diodes Incorporated
Opis DIODE ZENER 27V 1W SMA Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 832728 pcs Arkusz danych SMAZ27-13-F.pdf
Napięcie - Izolacja 15 Ohm Napięcie - Podział SMA
Seria - Stan RoHS Tape & Reel (TR)
Moc - Max 1W Polaryzacja DO-214AC, SMA
Inne nazwy SMAZ27-FDITR
SMAZ2713F
temperatura robocza -65°C ~ 150°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 7 Weeks Numer części producenta SMAZ27-13-F
Impedancja (Max) (Zzt) 27V Rozszerzony opis Zener Diode 1W ±5% Surface Mount SMA
ESR (Equivalent Series Resistance) ±5% Diode Configuration 500nA @ 20.5V
Opis DIODE ZENER 27V 1W SMA Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 1.2V @ 200mA