SBRT2U45LP-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SBRT2U45LP-7
Producent / marka: Diodes Incorporated
Opis produktu DIODE SBR 45V 2A 3DFN
Arkusze danych: SBRT2U45LP-7.pdf
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SBRT2U45LP-7
Part Number SBRT2U45LP-7 Producent Diodes Incorporated
Opis DIODE SBR 45V 2A 3DFN Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 283855 pcs Arkusz danych SBRT2U45LP-7.pdf
Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli 550mV @ 2A Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) 45V
Dostawca urządzeń Pakiet X1-DFN1411-3 Prędkość Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Seria Automotive, AEC-Q101, TrenchSBR Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 3-UDFN Inne nazwy SBRT2U45LP-7DI
Temperatura pracy - złącze -55°C ~ 150°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Typ diody Super Barrier szczegółowy opis Diode Super Barrier 45V 2A Surface Mount X1-DFN1411-3
Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 100µA @ 45V Obecny - Średnia Spirytus (Io) 2A