SBR12U45LH-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SBR12U45LH-13 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SBR12U45LH-13
Producent / marka: Diodes Incorporated
Opis produktu DIODE SBR 45V 12A POWERDI5SP
Arkusze danych: SBR12U45LH-13.pdf
3500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SBR12U45LH-13
Part Number SBR12U45LH-13 Producent Diodes Incorporated
Opis DIODE SBR 45V 12A POWERDI5SP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 82350 pcs Arkusz danych SBR12U45LH-13.pdf
Napięcie - Szczyt Rewers (Max) Super Barrier Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli 12A
Napięcie - Podział PowerDI5SP™ Seria SBR®
Stan RoHS Tape & Reel (TR) Odwrócona Recovery Time (TRR) Fast Recovery = 200mA (Io)
Odporność @ Jeżeli F - Polaryzacja PowerDI™ 5SP
Inne nazwy SBR12U45LH-13DITR
SBR12U45LH13
Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Numer części producenta SBR12U45LH-13
Rozszerzony opis Diode Super Barrier 45V 12A Surface Mount PowerDI5SP™ Diode Configuration 300µA @ 45V
Opis DIODE SBR 45V 12A POWERDI5SP Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 500mV @ 12A
Obecny - Średnia Spirytus (Io) (za Diode) 45V Pojemność @ VR F -65°C ~ 150°C