MMSZ5250B-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
MMSZ5250B-7 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MMSZ5250B-7
Producent / marka: Diodes Incorporated
Opis produktu DIODE ZENER 20V 500MW SOD123
Arkusze danych: MMSZ5250B-7.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
3000 pcs
6000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MMSZ5250B-7
Part Number MMSZ5250B-7 Producent Diodes Incorporated
Opis DIODE ZENER 20V 500MW SOD123 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 2484540 pcs Arkusz danych MMSZ5250B-7.pdf
Napięcie - Izolacja 25 Ohm Napięcie - Podział SOD-123
Seria - Stan RoHS Tape & Reel (TR)
Moc - Max 500mW Polaryzacja SOD-123
Inne nazwy MMSZ5250B7 temperatura robocza -65°C ~ 150°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Numer części producenta MMSZ5250B-7
Impedancja (Max) (Zzt) 20V Rozszerzony opis Zener Diode 500mW ±5% Surface Mount SOD-123
ESR (Equivalent Series Resistance) ±5% Diode Configuration 100nA @ 15V
Opis DIODE ZENER 20V 500MW SOD123 Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 900mV @ 10mA