MMBZ5250B-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MMBZ5250B-7-F
Producent / marka: Diodes Incorporated
Opis produktu DIODE ZENER 20V 350MW SOT23-3
Arkusze danych: MMBZ5250B-7-F.pdf
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MMBZ5250B-7-F
Part Number MMBZ5250B-7-F Producent Diodes Incorporated
Opis DIODE ZENER 20V 350MW SOT23-3 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1521995 pcs Arkusz danych MMBZ5250B-7-F.pdf
Napięcie Zenera - (nominalne) (Vz) 20V Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli 900mV @ 10mA
Tolerancja ±5% Dostawca urządzeń Pakiet SOT-23-3
Seria - Moc - Max 350mW
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja (Max) (Zzt) 25 Ohms
szczegółowy opis Zener Diode 20V 350mW ±5% Surface Mount SOT-23-3 Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 100nA @ 15V
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MMBZ5249C-G3-18
MMBZ5249C-G3-18
Producenci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: DIODE ZENER 19V 225MW SOT23-3
Na stanie: 1500516 pcs
Pobieranie: MMBZ5249C-G3-18.pdf
RFQ
MMBZ5250B
MMBZ5250B
Producenci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: DIODE ZENER 20V 350MW SOT23-3