FK2500022
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FK2500022 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: FK2500022
Producent / marka: Diodes Incorporated
Opis produktu OSCILLATOR XO 25.000MHZ CMOS SMD
Arkusze danych: 1.FK2500022.pdf2.FK2500022.pdf
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje FK2500022
Part Number FK2500022 Producent Diodes Incorporated
Opis OSCILLATOR XO 25.000MHZ CMOS SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 110055 pcs Arkusz danych 1.FK2500022.pdf2.FK2500022.pdf
Rodzaj XO (Standard) Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Shell Style 3.3V Seria SaRonix-eCera™ FK
Stan RoHS Bulk oceny -
Polaryzacja 4-SMD, No Lead Wydajność Enable/Disable
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 4 Weeks
Numer części producenta FK2500022 Wysokość - Siedzą (Max) 0.045" (1.15mm)
częstotliwość Tolerancja ±50ppm Częstotliwość - Wyjście 1 10µA
Częstotliwość 25MHz Rozszerzony opis 25MHz CMOS XO (Standard) Oscillator Surface Mount 3.3V 10mA Enable/Disable
Opis OSCILLATOR XO 25.000MHZ CMOS SMD Obecny - Dostawa (Max) CMOS
Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) 10mA