D3V3F4U6S-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
D3V3F4U6S-7 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: D3V3F4U6S-7
Producent / marka: Diodes Incorporated
Opis produktu TVS DIODE 3.3V 10V SOT363
Arkusze danych: D3V3F4U6S-7.pdf
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje D3V3F4U6S-7
Part Number D3V3F4U6S-7 Producent Diodes Incorporated
Opis TVS DIODE 3.3V 10V SOT363 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 458850 pcs Arkusz danych D3V3F4U6S-7.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 3.3V (Max) Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 10V (Typ)
Napięcie - podziały (min) 6V Kanały jednokierunkowe 4
Rodzaj Steering (Rail to Rail) Dostawca urządzeń Pakiet SOT-363
Seria - Ochrona linii zasilających Yes
Moc - Peak Pulse - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 5A (8/20µs) Pojemność @ Częstotliwość 0.85pF @ 1MHz