BZT585B33T-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZT585B33T-7 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: BZT585B33T-7
Producent / marka: Diodes Incorporated
Opis produktu DIODE ZENER 33V 350MW SOD523
Arkusze danych: BZT585B33T-7.pdf
3000 pcs
6000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje BZT585B33T-7
Part Number BZT585B33T-7 Producent Diodes Incorporated
Opis DIODE ZENER 33V 350MW SOD523 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2490643 pcs Arkusz danych BZT585B33T-7.pdf
Napięcie - Izolacja 80 Ohm Napięcie - Podział SOD-523
Seria - Stan RoHS Tape & Reel (TR)
Moc - Max 350mW Polaryzacja SC-79, SOD-523
Inne nazwy BZT585B33T-7DITR temperatura robocza -65°C ~ 150°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Numer części producenta BZT585B33T-7 Impedancja (Max) (Zzt) 33V
Rozszerzony opis Zener Diode 350mW ±2% Surface Mount SOD-523 ESR (Equivalent Series Resistance) ±2%
Diode Configuration 50nA @ 23.1V Opis DIODE ZENER 33V 350MW SOD523
Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 1.1V @ 100mA