BZT52C7V5LP-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: BZT52C7V5LP-7
Producent / marka: Diodes Incorporated
Opis produktu DIODE ZENER 7.5V 250MW 2DFN
Arkusze danych: BZT52C7V5LP-7.pdf
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje BZT52C7V5LP-7
Part Number BZT52C7V5LP-7 Producent Diodes Incorporated
Opis DIODE ZENER 7.5V 250MW 2DFN Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 723514 pcs Arkusz danych BZT52C7V5LP-7.pdf
Napięcie Zenera - (nominalne) (Vz) 7.5V Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli 900mV @ 10mA
Tolerancja ±6% Dostawca urządzeń Pakiet SOD-123
Seria - Moc - Max 250mW
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case SOD-123
temperatura robocza -65°C ~ 150°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 20 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja (Max) (Zzt) 15 Ohms
szczegółowy opis Zener Diode 7.5V 250mW ±6% Surface Mount SOD-123 Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 1µA @ 5V