BZT52C3V6-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZT52C3V6-7 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: BZT52C3V6-7
Producent / marka: Diodes Incorporated
Opis produktu DIODE ZENER 3.6V 500MW SOD123
Arkusze danych: BZT52C3V6-7.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
3000 pcs
6000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje BZT52C3V6-7
Part Number BZT52C3V6-7 Producent Diodes Incorporated
Opis DIODE ZENER 3.6V 500MW SOD123 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 927444 pcs Arkusz danych BZT52C3V6-7.pdf
Napięcie - Izolacja 90 Ohm Napięcie - Podział SOD-123
Seria - Stan RoHS Tape & Reel (TR)
Moc - Max 500mW Polaryzacja SOD-123
Inne nazwy BZT52C3V67 temperatura robocza -65°C ~ 150°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Numer części producenta BZT52C3V6-7
Impedancja (Max) (Zzt) 3.6V Rozszerzony opis Zener Diode 500mW ±6% Surface Mount SOD-123
ESR (Equivalent Series Resistance) ±6% Diode Configuration 5µA @ 1V
Opis DIODE ZENER 3.6V 500MW SOD123 Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 900mV @ 10mA