BZT52C13-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZT52C13-7-F Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: BZT52C13-7-F
Producent / marka: Diodes Incorporated
Opis produktu DIODE ZENER 13V 500MW SOD123
Arkusze danych: BZT52C13-7-F.pdf
3000 pcs
6000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje BZT52C13-7-F
Part Number BZT52C13-7-F Producent Diodes Incorporated
Opis DIODE ZENER 13V 500MW SOD123 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2748375 pcs Arkusz danych BZT52C13-7-F.pdf
Napięcie - Izolacja 30 Ohm Napięcie - Podział SOD-123
Seria - Stan RoHS Tape & Reel (TR)
Moc - Max 500mW Polaryzacja SOD-123
Inne nazwy BZT52C13-FDITR
BZT52C137F
temperatura robocza -65°C ~ 150°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Numer części producenta BZT52C13-7-F Impedancja (Max) (Zzt) 13V
Rozszerzony opis Zener Diode 500mW ±6% Surface Mount SOD-123 ESR (Equivalent Series Resistance) ±6%
Diode Configuration 100nA @ 8V Opis DIODE ZENER 13V 500MW SOD123
Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 900mV @ 10mA
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
BZT52C13-G3-08
BZT52C13-G3-08
Producenci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: DIODE ZENER 13V 410MW SOD123
Na stanie: 1735913 pcs
Pobieranie: BZT52C13-G3-08.pdf
RFQ
BZT52C13-7
BZT52C13-7
Producenci: Diodes Incorporated
Opis: DIODE ZENER 13V 500MW SOD123
Na stanie: 5640 pcs
Pobieranie: BZT52C13-7.pdf
RFQ
BZT52C13-E3-18
BZT52C13-E3-18
Pobieranie: BZT52C13-E3-18.pdf
BZT52C13-G3-18
BZT52C13-G3-18
Pobieranie: BZT52C13-G3-18.pdf
BZT52C13-7-F
BZT52C13-7-F
Pobieranie: BZT52C13-7-F.pdf
BZT52C13 RHG
BZT52C13 RHG
Producenci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis: DIODE ZENER 13V 500MW SOD123F