AP130-25RG-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP130-25RG-7 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: AP130-25RG-7
Producent / marka: Diodes Incorporated
Opis produktu IC REG LDO 2.5V 0.3A SC59R
Arkusze danych: AP130-25RG-7.pdf
3000 pcs
6000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje AP130-25RG-7
Part Number AP130-25RG-7 Producent Diodes Incorporated
Opis IC REG LDO 2.5V 0.3A SC59R Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 359299 pcs Arkusz danych AP130-25RG-7.pdf
Napięcie / Prąd - Wyjście 1 350mA Napięcie - Wejście Up to 5.5V
Napięcie - Podział SC-59R Seria -
Stan RoHS Tape & Reel (TR) regulator topologii 300mA
Polaryzacja TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Inne nazwy AP130-25RGDITR
AP13025RG7
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Ilość Regulatorów 0.4V @ 300mA
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours)
Standardowy czas oczekiwania producenta 16 Weeks Numer części producenta AP130-25RG-7
Częstotliwość - Przełączanie Positive Fixed Rozszerzony opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.5V 300mA SC-59R
Opis IC REG LDO 2.5V 0.3A SC59R Obecny - Wyjście 2.5V