AP1086K15L-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP1086K15L-13 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: AP1086K15L-13
Producent / marka: Diodes Incorporated
Opis produktu IC REG LDO 1.5V 1.5A TO263-3
Arkusze danych: AP1086K15L-13.pdf
800 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje AP1086K15L-13
Part Number AP1086K15L-13 Producent Diodes Incorporated
Opis IC REG LDO 1.5V 1.5A TO263-3 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 112955 pcs Arkusz danych AP1086K15L-13.pdf
Napięcie / Prąd - Wyjście 1 1.6A Napięcie - Wejście 4.7 V ~ 12 V
Napięcie - Podział TO-263-2 Seria -
Stan RoHS Tape & Reel (TR) regulator topologii 1.5A
Polaryzacja TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Inne nazwy AP1086K15L13
temperatura robocza 0°C ~ 125°C Ilość Regulatorów -
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours)
Numer części producenta AP1086K15L-13 Częstotliwość - Przełączanie Positive Fixed
Rozszerzony opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.5V 1.5A TO-263-2 Opis IC REG LDO 1.5V 1.5A TO263-3
Obecny - Wyjście 1.5V Obecny - Limit (Min) 1