1.5KE9V1A-B
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
1.5KE9V1A-B Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 1.5KE9V1A-B
Producent / marka: Diodes Incorporated
Opis produktu TVS DIODE 7.78VWM 13.4VC DO201A
Arkusze danych: 1.5KE9V1A-B.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 1.5KE9V1A-B
Part Number 1.5KE9V1A-B Producent Diodes Incorporated
Opis TVS DIODE 7.78VWM 13.4VC DO201A Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 134881 pcs Arkusz danych 1.5KE9V1A-B.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 1 Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 8.65V
Napięcie - podziały (min) 7.78V Napięcie - Podział DO-201
Rodzaj Zener Seria -
Stan RoHS Bulk Ripple Current - niska częstotliwość General Purpose
Ochrona linii zasilających 1500W (1.5kW) Moc - Peak Pulse 112A
Polaryzacja DO-201AA, DO-27, Axial Inne nazwy 1.5KE9V1A-BDI
temperatura robocza -55°C ~ 175°C (TJ) Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks
Numer części producenta 1.5KE9V1A-B Opis TVS DIODE 7.78VWM 13.4VC DO201A
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 13.4V Pojemność @ Częstotliwość -
Kanały dwukierunkowe No
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
1.5KE91CHE3/73
1.5KE91CHE3/73
Producenci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: TVS DIODE 73.7V 131V 1.5KE