1.5KE8V2CA-T
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
1.5KE8V2CA-T Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 1.5KE8V2CA-T
Producent / marka: Diodes Incorporated
Opis produktu TVS DIODE 7.02V 12.1V DO201
Arkusze danych: 1.5KE8V2CA-T.pdf
Status RoHs Zawiera RoHS / RoHS
1000 pcs
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 1.5KE8V2CA-T
Part Number 1.5KE8V2CA-T Producent Diodes Incorporated
Opis TVS DIODE 7.02V 12.1V DO201 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera RoHS / RoHS
dostępna ilość 192498 pcs Arkusz danych 1.5KE8V2CA-T.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 7.02V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 12.1V
Napięcie - podziały (min) 7.79V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet DO-201 Seria -
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 1500W (1.5kW)