1.5KE47A-B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1.5KE47A-B Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 1.5KE47A-B
Producent / marka: Hamlin / Littelfuse
Opis produktu TVS DIODE 40.2V 64.8V DO201
Arkusze danych: 1.5KE47A-B.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 1.5KE47A-B
Part Number 1.5KE47A-B Producent Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 40.2V 64.8V DO201 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 193115 pcs Arkusz danych 1.5KE47A-B.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 40.2V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 64.8V
Napięcie - podziały (min) 44.7V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet DO-201
Seria 1.5KE Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Opakowania Bulk
Package / Case DO-201AA, DO-27, Axial temperatura robocza -55°C ~ 175°C (TJ)
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 23.5A Pojemność @ Częstotliwość -
Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
1.5KE47-E3/73
1.5KE47-E3/73
Producenci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: TVS DIODE 38.1V 67.8V 1.5KE
Na stanie: 5627 pcs
Pobieranie: 1.5KE47-E3/73.pdf
RFQ
1.5KE47A-T
1.5KE47A-T
Producenci: Diodes Incorporated
Opis: TVS DIODE 40.2V 64.8V DO201
Na stanie: 167154 pcs
Pobieranie: 1.5KE47A-T.pdf
RFQ
1.5KE47A
1.5KE47A
Producenci: Hamlin / Littelfuse
Pobieranie: 1.5KE47A.pdf
1.5KE47A-TP
1.5KE47A-TP
Producenci: Micro Commercial Components (MCC)
Opis: TVS DIODE 40.2V 64.8V DO201AE
Pobieranie: 1.5KE47A-TP.pdf
1.5KE47A B0G
1.5KE47A B0G
Producenci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Pobieranie: 1.5KE47A B0G.pdf
1.5KE47A-B
1.5KE47A-B
Opis: TVS DIODE 40.2VWM 64.8VC DO201A
Pobieranie: 1.5KE47A-B.pdf
1.5KE47-E3/54
1.5KE47-E3/54
Producenci: Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis: TVS DIODE 38.1VWM 67.8VC 1.5KE
Pobieranie: 1.5KE47-E3/54.pdf
1.5KE47A-E3/51
1.5KE47A-E3/51
Opis: TVS DIODE 40.2V 64.8V 1.5KE
Pobieranie: 1.5KE47A-E3/51.pdf
Producenci: STMicroelectronics
Opis: TVS DIODE 40.2V 84V DO201
Pobieranie: 1.5KE47A.pdf
1.5KE47A-E3/54
1.5KE47A-E3/54