1.5KE12CA-T
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
1.5KE12CA-T Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 1.5KE12CA-T
Producent / marka: Diodes Incorporated
Opis produktu TVS DIODE 10.2V 16.7V DO201
Arkusze danych: 1.5KE12CA-T.pdf
Status RoHs Zawiera RoHS / RoHS
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 1.5KE12CA-T
Part Number 1.5KE12CA-T Producent Diodes Incorporated
Opis TVS DIODE 10.2V 16.7V DO201 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera RoHS / RoHS
dostępna ilość 178549 pcs Arkusz danych 1.5KE12CA-T.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 10.2V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 16.7V
Napięcie - podziały (min) 11.4V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet DO-201 Seria -
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case DO-201AA, DO-27, Axial
temperatura robocza -55°C ~ 175°C (TJ) Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS Compliant Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 90A