Wybierz swój kraj lub region.

Close
Zaloguj Zarejestrować E-mail:Info@Ocean-Components.com
0 Item(s)

Lunety różnicowe akumulatorów Wi-Fi do automotove

TiePie-automotive-scopes

Te „Wi-FiScopy oznaczają nowy rozwój inżynierii TiePie, pierwszego i jedynego w branży motoryzacyjnego połączenia Wi-Fi
testowanie zakresów z wejściami różnicowymi ”, według firmy, która w zeszłym tygodniu wprowadziła cztery uniwersalne zakresy wejściowe Wi-Fi różnicowe. „Różnicowe zakresy samochodowe są oscyloskopami każdego dnia dla inżynierów motoryzacyjnych i mogą być
używane przez połączenie LAN, Wi-Fi lub WAN Ethernet, ale także połączenie USB 2.0 / 3.0. ”

Dzięki wbudowanemu akumulatorowi można wykonywać w pełni bezprzewodowe pomiary różnicowe z pełną izolacją galwaniczną, a przewodowy Ethernet umożliwia pracę na duże odległości. „Dzięki połączeniu Wi-Fi pomiary bezprzewodowe można wykonywać w samochodzie, w którym komputer nie musi znajdować się tuż obok samochodu”, powiedział TiePie, dodając, że nie jest wymagana konkretna wiedza na temat sieci i powiązanego komputera „Multi Channel” oprogramowanie przedstawia dostępne instrumenty USB i instrumenty sieciowe do wyboru.

Możliwe jest ciągłe zbieranie danych w czasie rzeczywistym przez WiFi, LAN, WAN lub USB, z szybkością zmieniającą się w zależności od interfejsu - najwyższa dostępna to 200Msample / s.


Pomiary różnicowe są przeprowadzane przez pojedyncze złącze BNC, tylko jeden z zakresów (patrz tabela poniżej) ma opcję single-ended.

Oprócz trybu zakresu, powiązane oprogramowanie może obsługiwać przyrządy jako: analizator widma, rejestrator danych, woltomierz lub analizator protokołów - wyniki mogą być wyświetlane na wykresach, tabelach i na wyświetlaczach w stylu liczników.

Oprogramowanie obejmuje funkcje motoryzacyjne, takie jak: sygnał wału korbowego można przekształcić w wykres prędkości obrotowej silnika (obr / min) lub wyświetlić jako kąt wału korbowego w funkcji czasu. Sygnały cyklu pracy i sygnały modulowane szerokością impulsu, na przykład używane do sterowania zaworami, można przekształcić w wykresy.

Szybka konfiguracja umożliwia wybranie pomiarów za pomocą kilku zegarów myszy. Dostępnych jest ponad 700, w tym dla popularnych samochodowych czujników i elementów wykonawczych, każdy zawiera wymagany przyrząd
ustawienia, przykładowe sygnały i podstawowe informacje na temat podłączania instrumentu.

TS610004DW-XMSG TS605004DW-XMSA TS5004DW
Maksymalna próbka / s 1G 500 mln 50 mln
Rozkład 8/12/14 / 16bit 8/12/14 / 16bit 12/14 / 16bit
bufor 256 punktów 256 punktów 128 km
pasmo 250 MHz 250 MHz 50 MHz
wejścia mechanizm różnicowy/
single-ended
mechanizm różnicowy mechanizm różnicowy
SureConnect każdy kanał każdy kanał każdy kanał
inny SafeGround
na każdym kanale
zmniejszona moc
zredukowany hałas
Cena podstawowa E 2128.00 E 1794.00 E 1888.00

Jest strona internetowa.