Wybierz swój kraj lub region.

Close
Zaloguj Zarejestrować E-mail:Info@Ocean-Components.com
0 Item(s)

Zasilacz 500 W do obciążeń morskich

PRBX-PR-2002_ENMA500D242x27-CC

Zasilany z nominalnego zasilania 24 V (zakres od 18 do 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zapewnia dwa izolowane wyjścia 27 V DC 20 A.

Opadanie do 10 V przez 10 s może być uwzględnione, a wydajność wynosi> 85%.

Gdy redundancja nie jest wymagana, ale aplikacja potrzebuje dwóch niezależnych wyjść, 540 W można podzielić na dwa wyjścia 27 V w dowolnym stosunku.


Ochrona przed odwrotną polaryzacją, zwarciem wyjściowym, przegrzaniem, przepięciem i przetężeniem jest uwzględniona i jest zaprojektowana zgodnie z EN60068-2-x i jest zgodna z normą bezpieczeństwa EN 60950.

Zasilacz jest szczelny w obudowie IP56 w celu zapewnienia odporności na strumienie wody pod wysokim ciśnieniem i ciężką wodą. Zasilacz posiada zewnętrzne radiatory do wymiany termicznej między elementami wewnętrznymi a otoczeniem zewnętrznym.

„Statki i statki są pełne sprzętu elektrycznego i elektronicznego wymagającego solidnych i bezpiecznych źródeł zasilania” - powiedział Powerbox. „Chociaż wiele aplikacji może być zasilanych z dostępnych na rynku komercyjnych certyfikowanych zasilaczy morskich, inne są bardzo specyficzne, wymagają unikalnych rozwiązań zasilania zaprojektowanych w celu połączenia z ostatecznym zastosowaniem”.

Serwosilniki używane do obsługi „szybko przełączanych zaworów” w celach bezpieczeństwa w pompach wtryskowych, orientacyjnych śmigłach i sterowaniu silnikiem to tylko niektóre z zastosowań, do których firma dąży, mówiąc: „Ponieważ awaria po prostu nie jest opcją w tego typu typach sprzętu, producenci szybko przełączanych zaworów często używają dwóch niezależnych zasilaczy, aby zagwarantować redundancję. Jednak biorąc pod uwagę, że sprzęt jest zainstalowany w bardzo kompaktowych i trudnych warunkach, może to stanowić wyzwanie dla instalatora. ”